Autolek Porady mechanika

Porady mechanika:

Automatyczne skrzynie biegów wciąż w cieniu

Automatyczne skrzynie biegów wciąż w cieniu

Automatyczna skrzynia biegów została stworzona, by podwyższać komfort jazdy. Jest to niezwykle wygodne dla osób, które gorzej radzą sobie z wielozadaniowością. Kierowca nie musi martwić się zmianą biegów, a może skupić się na dokładnej obserwacji drogi i trzymaniu przez cały ..

Jak wygląda naprawa skrzyni biegów

Jak wygląda naprawa skrzyni biegów

Standardowa procedura obsługi klienta jaka od lat jest preferowana przez naszą firmę w większości przypadków cechuje się dokładnie tą samą, nie zmienioną kolejnością. Na samym początku otrzymujemy telefon od klienta z zapytaniem na podstawie którego jesteśmy w już stanie choci..

Naprawa skrzyń biegów z wadą konstrukcyjną

Naprawa skrzyń biegów z wadą konstrukcyjną

Czasem zdarza się tak, że skrzynia biegów z góry skazana jest na awarię po upływie pewnego czasu. Dzieje się tak dla tego iż posiada wadę konstrukcyjną już w momencie wyjścia z fabryki producenta. Do takich skrzyń zaliczamy między innymi skrzynie z grupy Hyundai (Tr..

Usterki skrzyń biegów

Usterki skrzyń biegów

O rodzajach problemów ze skrzyniami biegów i konsekwencjach wynikających z zaniedbania prawidłowej i regularnej eksploatacji można by mówić bez końca. Jako jeden z głównych elementów układu napędowego, skrzynia biegów jest najważniejszym podzespołem w każdym samochodzie zaraz ..

Naprawa skrzyni biegów

Naprawa skrzyni biegów

Niemal każda naprawa skrzyni biegów niezależnie od jej rodzaju czy to jest skrzynia pochodząca z samochodu osobowego czy też dostawczego, wymaga wykonania szeregu standardowych zabiegów, które można śmiało nazwać procedurą. Pierwszym etapem w kolejności jest oczywiście ściągni..

Obsługa automatycznej skrzyni biegów

Obsługa automatycznej skrzyni biegów

Automatyczne skrzynie biegów już wiele lat temu zapanowały nad Amerykańskim rynkiem samochodów, a od pewnego czasu stają się standardem również w Polsce. O korzyściach płynących z zastosowania takiego rodzaju skrzyni oraz płynności zmiany biegów w skrzyniach bezsto..

ul. Juliana Klaczki 31

51-151 Wrocław


Regulamin | Polityka prywatności | RODO

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Autolek 2024