Autolek Opinie

Autolek - Opinie od klientów

Łączna ocena 4.9 na 21 opinii! Dziękujemy!

Firmę znalazłem w internecie. Sam wymontowałem z Opla Astry III uszkodzoną sześciobiegową E32 manualną skrzynię biegów i zawiozłem do naprawy.Przy mnie w kilka chwil rozebrano skrzynię i pokazano co jest uszkodzone. Naprawioną skrzynię odebrałem już po trzech godzinach.Gratis dostałem olej.Właściciel zakładu nie dość,że jest fachowcem to również pasjonatem w swojej dziedzinie. Polecam z całego serca ten warsztat.

Piotr

Wymiana przedniego zawieszenia przebiegła bezproblemowo. Stukanie zniknęło i od razu inaczej się jeździ. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Ryszard

Przyjechałem na wymianę sprzęgła i przy okazji okazało się że skrzynia biegów jest do wymiany i tutaj panowie stanęli na wysokości zadania, sami sprowadzili skrzynię w ciagu 24 godzin, a nie było to łatwe. (sam probowalem) Po naprawie auto sprawuje się bez zarzutów. Polecam tanio i solidnie

Jerzy


Już nie jedno moje auto stało w Autoleku i zawsze byłem zadowolony z oferowanych usług. Super obsługa i niezawodność! Bardzo polecam.

Marcin

Szybka profesjonalna robota

Daniel

Super szybko i sprawnie. Polecam serdecznie

Anna


Niezwykle uprzejma obsługa. W moim samochodzie ciężko wchodziły biegi ale po ich wyregulowaniu wszystko jest już ok. Czas naprawy około godziny, cena zadowalająca.

Michał

Pyszna kawa i uśmiechnięci pracownicy, którzy chętnie służą dobrą radą. Polecam i mam nadzieję, że już więcej nie wrócę, no chyba że na kawę ;)

Daniel

Bardzo miła obsługa. Szybko sprawdzili co było przyczyną awarii i wzięli się do pracy. Cena usługi w porządku.

Agata


Kupiłem całą używaną skrzynię w Autoleku, bo mojej nie opłacało się już naprawiać. Działa bez problemu cały czas. POLECAM!

Krzysztof

Kupiłem u nich kompletną skrzynię biegów wraz z wymianą. Uwinęli się ku mojemu zdziwieniu w kilka godzin ;)

Łukasz

Ciężko dziś o dobry warsztat ale na reszcie znalazłam miejsce gdzie znają się na rzeczy i nie zdzierają za części.

Agnieszka


Bardzo mili panowie. Co prawda zajmują się głównie skrzyniami ale bez problemu usunęli to uporczywe stukanie. Okazało się, że miałam koła niedokręcone :D Blondynka

Marzena

Świetna, szybka i fachowa obsługa. Moje autko już jeździ pomimo dość sporej awarii. (spalone sprzęgło)

Dominik

Chyba jedyny warsztat w którym znają się na tym co robią.

Magda


Świetny serwis, przyjęli mnie po godzinach. (skrzynia padła w trasie)

Daniel

Rzetelna firma. Polecam!

Angelika

Moje autko jeździ znów jak nowe. Prawdziwi specjaliści ^^

Martyna


Serwisuje w Autoleku już trzy samochody i jestem bardzo zadowolony z efektów. Zawsze można liczyć na profesjonalną konsultację oraz rzetelną naprawę uszkodzeń. Bardzo polecam!

Marcin

Podjechałem do nich z trasy, usunęli usterkę mimo późnej godziny i mogłem dalej kontynuować jazdę. Super fachowa obsługa. Polecam

Edward

Bardzo polecam ! Chłopaki znają się na rzeczy. Cena jak wszędzie.

Adam

Zostaw swoją opinię

Opinie klientów są dla nas bardzo ważne i pomagają nam nieustannie się ulepszać. Cenimy je wszystkie i dla tego zachęcamy do pozostawienia swojej opinii na temat świadczonych przez naszą firmę usług za pomocą formularza znajdującego się po prawej stronie.

Jednocześnie podkreślamy, że wpisanie prawdziwych danych pozwoli nam na zweryfikowanie rzetelności opinii (zabezpieczenie przeciwko fałszywym komentarzom) oraz ewentualny kontakt w celu wyjaśnienia sprawy i naprawienia problemu.

Wszystkim dotychczasowym klientom, którzy znaleźli chwilę czasu na podzielenie się z nami swoją opinią, serdecznie dziękujemy i w razie innych problemów z samochodem (czego nie życzymy) zapraszamy ponownie do naszego warsztatu.

Imię i nazwisko:
Nr. Telefonu:
Adres e-mail:
Ocena: (0-5)
Wpisz: autolek
Opinia:

ul. Juliana Klaczki 31

51-151 Wrocław


Regulamin | Polityka prywatności | RODO

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Autolek 2024