Autolek Porady mechanika Naprawa skrzyń biegów z wadą konstrukcyjną

Naprawa skrzyń biegów z wadą konstrukcyjną

Naprawa skrzyń biegów z wadą konstrukcyjną

Czasem zdarza się tak, że skrzynia biegów z góry skazana jest na awarię po upływie pewnego czasu. Dzieje się tak dla tego iż posiada wadę konstrukcyjną już w momencie wyjścia z fabryki producenta.

Do takich skrzyń zaliczamy między innymi skrzynie z grupy Hyundai (Trajet, Santa Fe) oraz Kia Carnival pierwszej oraz drugiej generacji, które były produkowane do 2006 roku. Posiadają one wadę konstrukcyjną pierwszego i drugiego biegu, który objawia się częstym zgrzytaniem oraz problemami związanymi ze zmianą biegu po upływie pewnego okresu eksploatacji.

Autoryzowane serwisy sprzedają te części również z tą samą wadą, przez co ich wymiana nie stanowi rozwiązania problemu na dłuższą metę.

Firma Autolek oferuje naprawę takich skrzyń w ciągu jednego dnia roboczego (pod warunkiem dostarczernia skrzyni luzem), za tą samą kwotę (2000zł brutto) oraz obejmuje ową naprawę roczną gwarancją.

Skutecznie usuniemy wadę konstrukcyjną i poprawimy wszystkie elementy tak aby zapewnić bezawaryjną pracę skrzyni biegów przez długie lata.

Powrót

ul. Juliana Klaczki 31

51-151 Wrocław


Wszelkie prawa zastrzeżone dla Autolek 2022