Autolek Warsztat

Warsztat samochodowy / Mechanik - Autolek Wrocław

Zakres usług

Oferujemy kompleksowe naprawy w zakresie pełnej mechniki pojazdowej. Od takich jak remont silnika począwszy, poprzez naprawy blacharskie, wymianę klocków hamulcowych, kończąc na wymianie płynów eksploatacyjnych.

Zapytaj o cenę usługi

Zadzwoń do nas 508 721 234

« Najlepsza oferta we Wrocławiu

« Ceny dostosowane indywidualnie

« Dostęp do hurtowni częściami

« Pewność dobrego wyboru

Mechanika pojazdowa

Starając się o zaproponowanie możliwie jak najlepszych cen dla naszych klientów, staramy się ustalić podstawowy cennik najczęściej wykonywanych usług. Pojawią się one już niedługo na naszej stronie. W między czasie zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenie ich indywidualnie.Naprawy bieżące pojazdówCena od już wkrótce
Wymiana klocków hamulcowychCennik już niebawem
Wymiana oleju silnikowegoCeny wkrótce
Wymiana filtru olejowego i filtru paliwaKoszt już niedługo
Naprawa i wymiana zawieszenia oraz jego elementówKoszty niebawem

Lokalizacja i możliwości

Nasz warsztat znajduje się we Wrocławiu przy ulicy Juliana Klaczki 31 gdzie dysponujemy ogrodzonym miejscem parkingowym dla naszych klientów.

Wyposażenie jakie posiadają mechanicy Autolek to między innymi dwa podnośniki, kanał, indywidualne zestawy narzędzi renomowanych marek oraz wieloletnia wiedza i doświadczenie, które pomagają im w codziennej pracy.

Dzięki wieloletniej i owocnej współpracy posiadamy bardzo atrakcyjne rabaty w największych hurtowniach z częściami samochodowymi.

Z dodatkiem wielkiej pasji do motoryzacji oraz troski o szczegóły nasi mechanicy zadbają o doskonałą kondycję każdego samochodu.

Dla czego Autolek?

Ponieważ warto, dla tego że szczere opinie o naszej ciężkiej i sumiennej pracy świadczą o wysokiej jakości świadczonych usług.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zaproponować jak najlepsze rozwiązanie.

Zbudowaliśmy swoją markę Autolek całkowicie od zera i w tym momencie jesteśmy najbardziej rozpoznawalną oraz najlepiej ocenianą firmą, która specjalizuje się w skrzyniach biegów.

Ponieważ dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i wciąż stawiamy czoła wszelkim wyzwaniom nieustannie odnosząc przy tym sukcesy.

Serdecznie zapraszamy!

ul. Juliana Klaczki 31

51-151 Wrocław


Regulamin | Polityka prywatności | RODO

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Autolek 2024