Autolek Regeneracja skrzyni biegów

Regeneracja skrzyni biegów we Wrocławiu

Skrzynie biegów zbudowane są z wielu elementów, które z każdym kolejnym przejechanym kilometrem, przyjmują na siebie bardzo duże obciążenie, pozwalając tym samym poruszać się pojazdom po drodze z większą prędkością.

Wśród nich znajdują się między innymi oparte na wałkach, zespoły kół zębatych odpowiedzialnych za przenoszenie siły napędowej czy też innych elementów takich jak łożyska i synchronizatory.

Naturalną koleją rzeczy zatem jest fakt iż elementy te również podlegają eksploatacji i w przypadku nieprawidłowego serwisowania, mogą ulec awarii.

Przykładowo zaniedbanie z pozoru drobnego wycieku oleju w skrzyni biegów, może doprowadzić do uszkodzenia jednego z łożysk, które w przypadku uwolnienia nawet fragmentu stalowego elementu, może zniszczć pozostałe szczelnie zamknięte w skrzyni biegów elementy podczas jazdy.

Regeneracja skrzyń biegów pozwala na uniknięcie dalszych problemów związanych z uszkodzeniami pozostałych elementów znajdujących się wewnątrz skrzyni.

Wszystkie części wątpliwej jakości wymieniane są na nowe, po czym skrzynia zostaje poddana szeregom testów na stole, a po ich zaliczeniu, ponownie montowana do pojazdu i zalewana nowym olejem.

Umów się na wizytę

« Najlepsza oferta we Wrocławiu

« Całkowicie darmowa wycena

« Bardzo szybkie terminy

« Solidna gwarancja na wszystko

« Przy wymianie oleju filtr GRATIS! *

Dane kontaktowe

Tel: 71 326 08 04

Tel: 508 721 234
Tel: 502 655 837

ul. Juliana Klaczki 31
51-151 Wrocław

ul. Juliana Klaczki 31

51-151 Wrocław


Regulamin | Polityka prywatności | RODO

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Autolek 2024